04 Eylül 2015

Media Markt Net Bilgi Alamıyorum.

29.08 2015 tarihinde Media Markt internet sitesinden 3 parça ürün siparişi verdim. 31.08.2015 tarihinde ürünlerin faturalandırılıp kargoya teslim edildiği mailini aldım. Sevk adresinde sürekli bulunamadığım için telefon edip kargo hakkında bilgi almak istedim. Çağrı merkezi çalışanı gelen mailin içinde kargo takip linki olduğunu oradan takip edebileceğimi söyledi. Bugün 04.09.2015 ve hala kargo takip linkine tıkladığımda "Kargo bilgileri bekleniyor" ibaresiyle karşılaşıyorum. Çağrı merkeziyle 4 gündür yaptığım görüşmelerde ürünlerin akıbeti hakkında hiçbir net bilgi alamıyorum. Tek yaptıkları durumun aciliyeti ile ilgili not almak.

Turgay 74 Okunma

Cevaplar

 • Turgay 28 Ekim 2015

  Sonunda 27 Ekim günü Media Markt genel müdürlüğü'ne (Bağcılar) gittim. Hararetli görüşmeler sonunda sorunumun çözüleceği sözünü ve sorumlu kişinin telefon numarasını alıp geri döndüm. Ve bugün (28 Ekim) param kartıma yatırıldı. Tam iki ay süren sıkıntılı süreç sona erdi. Genel müdürlükte sorunumla ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum ama yinede iki aydır yaptıklarınden dolayı bir daha Media Markt ın önünden bile geçmeyi düşünmüyorum.

 • Turgay 24 Ekim 2015

  23 Ekim oldu halen iade ile ilgili hiçbir bilgi alamıyorum. Dolandırıcı Media Markt.

 • Turgay 06 Ekim 2015

  06.10.2015 tüketici hakem heyetine başvurdum.

 • Turgay 02 Ekim 2015

  2 Ekim oldu. Pazartesi günü bu hafta içerisinde ödemeniz yapılacak diyen çağrı merkezi, cuma günü ürünler elimize geldikten sonra iade süreci başlayacak diyor. Göndermeye bulamadıkları ürünleri şimdi de iade etmeye bulamıyorlar. Ümidi kestim Pazartesi günü tüketici mahkemesine başvuracağım. Aslında geç bile kaldım. Böyle adi böyle yalancı bir firmayla telefonla iş yapabilmek imkansız.

 • Media Markt Temsilcisi30 Eylül 2015

  Sayın Asil; Talebiniz 769794 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

 • Turgay 26 Eylül 2015

  Çağrı merkezi çalışanları e-ticaret birimine mail atmaya devam ediyorlar. Belki 50. mail oldu bir Allah kulu da dönüp bir bilgi vermedi. Böyle dolandırıcı bir firma görmedim. Bu zihniyetin ülkemizde para kazanıyor olması zoruma gidiyor. İnşallah tez zamanda defolur giderler.

 • Turgay 16 Eylül 2015

  15 Eylül de depodan iade alınacak denmişti. 16 Eylül de aradım ve hiç şaşırmadığım bir cevap aldım; "Konuyla ilgili bir bilgimiz yok. " Bir alışveriş yapayım dedim başıma gelmeyen kalmadı. 19 günlük süreçte görüştüğüm sayısız çağrı merkezi çalışanının hiçbirinden siparişimle ilgili net bir bilgi almayı başaramadım. Sanırım aynı sorunu paramın iadesi sürecinde de yaşayacağım.

 • Turgay 14 Eylül 2015

  12 Eylül'e kadar ürünler elime geçmezse daha sonra gelsede teslim almayacağım dedim. Hemen maille dönüş yaptılar (ilk kez) ve ürünlerin 15 Eylül'de depodan iade alınacağını yazdılar. Dalga geçiyorlar sanırım. Madem depoda neden 15 gündür göndermiyorsunuz? Günlerdir hiçbir soruma cevap alamıyorum da iade talebime neden bu kadar hızlı cevap veriyorsun? Ben hayatımda bu kadar ciddiyetten uzak bir firma görmedim. Daha para iadesi sürecinde neler yaşayacağız Allah bilir. Bu süreçte o kadar yalanlar söylediler ki paramı iade ederler mi emin değilim. Mağazaları hakkında bir şey diyemem ama e-ticaret birimi baştan sona yalan söylemeyi, müşteriyi oyalamayı iş sayan kişilerle dolu.

 • Turgay 09 Eylül 2015

  Yeni bir boyuta geçtik. Artık çağrı merkezi çalışanları telefonları yüzüme kapatmaya başladı. Çarşamba 09:58 halen kargo bilgisi bekleniyor.

 • Turgay 08 Eylül 2015

  29 Ağustos'taki 10734769 no.lu siparişimle ilgili halen net bir bilgi alamıyorum. Daha önce yazdığım şikayette ürünlerin kargoya verildiği cevabını aldım. Günler geçti ne kargo firmasında adıma bir kayıt var ne de Media Markt çağrı merkezi ürünlerimin akıbetini biliyor. İptal edemiyorum. Ürünler gelmediği için iade edemiyorum. Böyle şuursuz bir firma böyle ne yaptığını bilmeyen bir sistem görmedim.

 • Turgay 08 Eylül 2015

  Salı 15:40. Çağrı merkezi salı 12:00 de kargo bilgileri sisteme girecek bilgisini veriyor. Komedi devam ediyor.

 • Turgay 08 Eylül 2015

  Pazartesi mutlaka kargo bilgisi sisteme girecek diyorlardı. Şuan salı 08:26 hala bir hareket yok.

 • Turgay 07 Eylül 2015

  En çokta neye yanıyorum biliyor musunuz? Derin dondurucuyu kayınvalideme hediye almıştım. Bir haftadır rezilliğimi siz düşünün. Hiçbir yorumuma Şikayetvar.com da cevap yazmıyor artık. Ama bayağı baya her şeyi anlatmaya başladım yakında özele girecem diye korkuyorum.:)))

 • Turgay 07 Eylül 2015

  Bu arada ürünlerin 31.08.2015 tarihinde kesilmiş faturası elime ulaştı. Fatura yı gönderen Ogli Platform isimli şirketi aradım. Telefona çıkan bayan ürünleri kargoya verme işini kendilerinin yaptığını ama bana bilgi veremeyeceğini Media Markt ı aramam gerektiğini söyledi.

 • Turgay 07 Eylül 2015

  07.09.2015 16:49 Media Markt çağrı merkezi çalışanı bugün içerisinde kargo bilgisinin sisteme gireceği bilgisini aldığını söylüyor e-ticaret biriminden. Tüm ısrarlarıma rağmen beni "kutsal" e-ticaret birimiyle görüştüremeyeceklerini oradan bir kişinin de beni arayamayacağını belirtiyorlar.

 • Turgay 07 Eylül 2015

  Horoz lojistikten arandım (07.09.2015 13:15) sağ olsunlar çok ilgilendiler. Anadolu yakasındaki tüm kayıtları taradılar ve adıma herhangi bir gönderi olmadığını söylediler. İlgileri için teşekkür ediyorum. Ve hala sizin görüştüğünüz Media Markt yetkilisinin bana kargoya verdiklerini iddia ettiği ürünlerin kargo bilgilerini göndermesini bekliyorum. Sanıyorum sadece beni değil Şikayetvar.com çalışanlarına da yalan söylüyorlar...

 • Turgay 07 Eylül 2015

  Horoz lojistikle görüştüm adıma bir kargo olmadığını söylediler. (07.09.2015 09:35) Görüştüğünüz yetkili kargo takip numarasını verebilir mi?

 • Turgay 06 Eylül 2015

  Birde şu yetkili defalarca çağrı merkezinden kendilerine mail atıldığı halde neden bana veya sisteme bu bilgiyi iletmemişte hem ben hem de çağrı merkezi çalışanları her aramamda sinir krizleri yaşadık.

 • Turgay 06 Eylül 2015

  Peki o zaman çağrı merkezi neden her aradığımda kargo takip numarası sisteme girilmeden kargo şirketinden bilgi alamazsınız diyor? Ben defalarca söyledim kargoyu arasam bilgi alırmıyım diye.

 • Media Markt Temsilcisi04 Eylül 2015

  Sayın Asıl; Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Yapılan kontrollerde siparişinizin kargo şirketine teslim edilerek adresinize gönderildiği görülmektedir. Horoz Lojistik ile irtibata geçerek kargonuz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kargo süreci ile ilgili kargo şirketi ile irtibata geçmenizi rica ederiz. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön