Media Markt Müşterileri Saf Yerine Koyarak Ürün Satmak.

İbrahim Y. |

2016 Ocak ayında Samsung Mobile Galaxy Note 4 aldım. Alırken bana kasko hediyesi var dediler. Kasko ne gibi durumları kapsıyor diye sordum "kullanıcı hataların kapsıyor" dediler bir de "kullanıcı hataları olduğunda cihazın bire bir sıfır ürünle değişimini sağlanıyor" dediler. Bende aldım, cihazıma sıvı temas etti, cihazım çalışıyor sadece hoparlöründe bir sıkıntı var. Bende müşteri hizmetlerine başvuru yaptım "böyle bir şey yok" dediler ve inkar ettiler.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Y.
  20 Ağustos
  23:34

  O zaman bana niye satış yapılırken yanlış bilgi veriliyor hala benim sorunumu çözmüyolar demek ki demek ki şikayetvar.comda çözüm amaçlı kurulmamış sorun üretmek için kurulmuş

 • 13 Ağustos
  10:21

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Garanti ötesi koruma paketi kapsamında, sigorta firmasının vermiş olduğu bilgiler geçerlidir. Farklı bir işlem uygulanamamaktadır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 13 Ağustos
  09:55

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri