21 Mart 2013

Media Markt Müşteri Memnuniyetsizliği!

Ben 20. 03. 2013 tarihinde ankara forum outlet media markt mağazasından alışveriş yaptım. 1 adet saç düzleştiricisi ve 1 adet baskül aldım. bana ürünler hakkında bilgi veren ve tavsiyede bulunan personel gayet kibar güler yüzle karşıladı hatta kasa da fazla zaman kaybetmeyelim diye bize bir adet çıktı verdi buraya kadar alışveriş her zamanki gibi sorunsuz ilerliyordu.

Sorun kasa da başladı. kasiyer Ö.Y. sert, kaba ve agresif tavırları ve konuşmaları ile bana karşı hiç hak etmediğim şekilde davranmış ve sesini yükseltmiş bu durum beni hayli şaşırtmıştır çünkü ilk kez bir kasiyerle tartışma içerisine girdim. ilgili personel ile ilgili gereğinin yapılmasını arz ediyorum gerekli makamlardan.

Yasin 78 Okunma

Cevaplar

  • Yasin02 Kasım 2013

    aranıp özür dilenmesi media markt kurumuna yakısan bır dawranıstı fakat personel hakkında ne gibi bir işlem yapıldığını bilmediğimden dolayı bır yorum yapamıyorum..

  • Media Markt Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön