Media Markt Müşteri Memnuniyeti Sağlamıyor.

Özgür Ö. |

Ürünü 10 gün önce sipariş ettim. 7 gün önce buradaki kargo şirketine ulaştı. O günden beri depolarında bekletiyorlar ve getirmiyorlar. Kargo şirketini arıyorum zaman yetmedi ya da yarın getireceğiz deyip oyalıyorlar. Media Markt'a 3 gün önce mail attım cevap gelmedi, dün aradım bana bir şey yapamayacaklarını, kargo şirketini aramam gerektiğini söylediler. Media Markt'ın muhteşem müşteri memnuniyeti ve ilgisine teşekkür ediyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Personel Davranışı Personel İlgisizliği Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  14:30

  Sayın Özgür Bilgin,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • Özgür Ö.
  14 Kasım
  22:23

  Yazdığım yazı ile bana verilen cevap ve cevabın takibinin bir alakası yoktur. Bu kadar umursamaz bir şirket daha görmedim.

 • Özgür Ö.
  29 Ekim
  12:32

  Sanırım yazıyı okumadan otomatik cevap yazıyorsunuz, ya da bilgisayar cevap veriyor. Ben satın alma konusunda sorun yaşamıyorum, kargo desteğiniz ve kargomun bana ulaşması konusunda sorun yaşıyorum. Ayrıca bu saatten sonra sizden destek de beklemiyorum çünkü benzeri şikayetimi kargoya bildirdim ve şikayetimin ardından kargom elime geçti.

 • 29 Ekim
  11:19

  Sayın Özgür Özbilgin,

  Satın alma konusunda sorun yaşadığınızı ilettiğiniz
  siparişinizin kodunu bu mesaja cevap olarak göndermenizi rica ederiz.
  MediaMarkt Çözüm Merkezi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500