03 Şubat 2014

Media Markt Müşteri Memnuniyeti Sağlamıyor.

Media Mark'tan aldığım sony xperia Sp cihazımı ekranın içine toz girmesi nedeniyle garanti ötesine teslim edip durumu bildirdim. Bir hafta içinde telefonumun hazır olduğu mesajı geldi. Telefonumu aldığımda ekranın içinin hala tozla dolu olduğunu görünce mağdur oldum. Bunun üzerine görevli arkadaş telefonu tekrar göndereceğini, bu kez Ankara'daki teknik servise ulaştıracağını söyledi.

Bende bu telefonun defalarca açılmasını istemediğimi, artık vidaların yalama olacağını, satmaya kalksam tamir gördüğü için değerinin düşeceğini ve cihazın değiştirilmesi gerektiğini beyan ettim. Diğer Sp modellerinde bu sorunun olmadığını ve cihazımın üretim hatası olduğunu düşünüyorum.

Ufuk 180 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön