Media Markt Müşteri İlişkileri ve İşlemleri!

Sinan Ö. |

Bursa Anatolium'da bulunan mağazan Asus Zen marka telefon aldım. Aldığımda burada çalışan arkadaşlarda ne bir güler yüz ne bir işlem anlatma vardı. Telefonu aldım, işlem bitti kasadaki bayan resmen telefonu kafama fırlattı yüzü beş karış zaten doğru dürüst konuşmuyor bile. Ben telefona garanti yaptırdım alırken telefon düşerek ekranı kırıldı müşteri hizmetlerini aradığımda aynı muamele ile karşılaştım emrivaki konuşmalar ve zorla çalışıyormuşcasına kelimeler yine müşteriyi umursanmıyor. Daha sonra aldığım yere telefon tamiri için geri gittiğimde yine yeniden aynı hareketler, yarım yarım kelimeler ve bana imzalamam için uzatılan kağıdın yarısı yok nasılsa okumazsınız diyor dalga geçer gibi. Ben kullanabileceğim telefon istiyorum dedim yedek ooo sıra gelmez ama isterseniz yazayım diyor yine bu nasıl kurumsallık? Bu nasıl müşteri memnuniyeti ilkesi anlamıyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan Ö.
  03 Ağustos
  12:07

  Arkadaşlar daha önce de yazdığım sorun devam etmekte ürünü satarken biz her şeyi yaparız garantisi var diyorlar şimdi iş ciddiye binince sadece sözleşmede olanlar dahil diyorlar şikayet etmek istiyorum diyorum biz sadece sözleşme dahilinde bakarız diyorlar şikayetleri bile kabul etmiyorlar yazık diyorum gerçekten verdiğim paraya bizi kendi paramızla mağdur ettiler. Hiçbir şekilde çözümden yana değiller uğraşmak sadece sinir bozuyor bilginize.

 • 31 Temmuz
  15:09

  Değerli Müşterimiz;

  Talebiniz 1548988 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 30 Temmuz
  17:22

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri