Media Markt Müşteri Hizmetleri Memnuniyetsizliği.

Ayşen K. |

25.09 2016 tarihinde HP bilgisayar aldım ve eve geldiğimde touch pedin çalışmaması sebebiyle ertesi gün ürünü götürdüm. Bugün itibariyle 232**** nolu telefondan saat 15.21 itibariyle arandım. Ürünün ambalajının olmaması sebebiyle değişim işleminin yapılamayacağı ve servise gönderileceği söylendi. Değişim talebim karşısında ise gayet kaba bir üslupla servise gönderilmesi dışında bir işlem yapılamayacağı, yasal sürece başvurursam haksız çıkacağım söylendi ve ben henüz görüşmeye devam ederken sözüm yarım kesilerek telefon yüzüme kapatıldı. Tarafımla görüşme yapan kişinin ciddiyetsiz tavrı sebebiyle konuyla ilgilenilmesini rica ediyorum. Müşteri ile görüşme yapan kişiler genel ahlak kurallarından bu kadar mı bir haber?

Etiketler :

Personel Davranışı Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  16:31

  Değerli Müşterimiz;

  Talebiniz 1721012 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 30 Eylül
  16:23

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri