Media Markt Müşteri Hizmetleri Kafasına Göre İş Yapıyor.

Beytul Y. |

Sipariş no:10698726
Mediamarkt.com'dan Canon700d fotoğraf makinesi aldım. 4 günde kargolanacaktı müşteri hizmetlerini 2 kez aradım bana döneceklerini söylediler (dönmediler). 8. günde anca kargoya verdiler. 4. günden sonra tatile çıktım. Ürünler kargoya verilmeden Müşteri hizmetleri ürünleri iade etmek istediğimi bildirdim. 2. bir makine siparişi veremeyeceğim için iadenin taksit taksit yapılacaksa yapılmamasını istedim.
Müşteri hizmetlerini arayarak kargonun bulunduğum yere gönderilmesini istedim (yapmadılar). Bugünde bana ürünleri iade aldıklarını ve ödemenin taksitle yapılacağını söylediler. Hem ürünü geç yolla hem kargo konusunda yardımcı olma, kafana göre iade al, kredi kartı limitimi engelle. Sorumsuz firma.

Etiketler :

Online İade/Değişim Online Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ağustos
  14:43

  Sayın Yıldırım;


  Yapılan kontrollerde iade talebinde bulunduğunuz görünmektedir. Mağaza iade talebinize 3 iş günü + 24 saat içerisinde cevap verecektir. Mağaza onayı ardından iade edilen siparişlerinize ait ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 10 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  08502221500 numaralı mediamarkt.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri