10 Ağustos 2015

Media Markt Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme Yetersizliği!

Kaskoya tarafımca onarıma gönderilen iPhone 6 plus ekran değişimi yapıldı. Fakat ekranda hata vardı. Yeniden kaskoya gönderildi. Müşteri hizmetlerini aradım şikayet oluşturuldu 1 haftadır ne arayan var ne soran. Siz nasıl firmasınız ki kontrol etmeden telefonları onarım yapıp gönderiyorsunuz. Birde sıfır ekran takıldı diyorsunuz. Müşteri hizmetlerini arıyoruz yok ben bu konuda bilgi veremem yok ben yetkili değilim. O zaman niye müşteri temsilcisi diye o arkadaşları oraya oturtuyorsunuz. Artı 1.5 aydan fazla telefonsuz kaldım ve Media Mark'ın kaskosunun hatasını biz çekmek zorunda değiliz. İlgili (yetkili) birisi duyuyorsa şikayetim var! Onarımı bekliyoruz hala! ! ! (t022-118967).

Ali 50 Okunma

Cevaplar

 • Media Markt Temsilcisi24 Eylül 2015

  Sayın Baysaloğlu; Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

 • Ali18 Ağustos 2015

  Bugün 2. kez kaskoya giden cihazımı teslim aldım. Açtığımda ekranda titreme kararma Gibi şikayetler aynen duruyordu. 3. kez tekrar gönderdik bugün. Soruyorum. Hiç mi kontrol mekanizmanız yok? Kaskoya giden cihazları tamirden sonra kontrol edecek mekanizmanız yok mu? Ekranda kararma titreme şikayetiyle 3. kez gönderdim telefonumu bugün. Telefon iPhone 6 plus ve 2 aydır telefonsuz bırakıyorsunuz müşteriye eziyet ediyorsunuz! (t022-119311) takip numarası sanırım. Artık bize tüketici mahkemesine gitmekten başka yol bırakmadınız! Yetkili birisi size dönüş yapacak diyorsunuz her seferinde ama ne arayan var ne soran. İlgisizliğiniz de, kasko da Media Markt den soğutmaya yetiyor insanları.

 • Media Markt Temsilcisi10 Ağustos 2015

  Sayın Baysaloğlu; Talebiniz 591997 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı mediamarkt.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri

 • Ali10 Ağustos 2015

  Telefonsuz kalmakta cabası. Media Markt olarak sizin hatanızın telafisini erken onarım yaparak gönderip düzeltmek yerine hala 20 iş günü beklersiniz diyorsunuz ya ben daha da media marktten ne alışveriş yaparım ne de kasko. 3 milyarlık telefon alıyoruz 1.5 ay telefonsuz kalıyoruz.!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön