14 Eylül 2013

Media Markt Müşteri Hizmetleri Bana Doğru Söylemedi!

Samsung TV hediye kampanyasına, MediaMarkt.com.tr müşteri hizmetleri kampanyadan faydalanacaksın dediği halde faydalanamamam sebebiyle müşteri hizmetlerini birden çok kez aradım.

En son bana, konunun Samsung'a iletildiği 444 77 11'i arayarak kaydımı yaptırabileceğim söylendi. Samsung'u aradığımda, hiçbir şekilde böyle bir görüşmenin gerçekleşmediği söylendi.

Bir sorun varsa da, bunu Media Markt'ın çözmesi gerektiği söylendi. Sonra, Media Markt müşteri hizmetlerini aradığımda biz Samsung'u aradık size geri dönecekler dendi. 10 gün geçti hala geri dönmelerini bekliyorum!

Sercan 126 Okunma

Cevaplar

  • Sercan16 Eylül 2013

    www.mediamarkt.com.tr sitesinden aldığım ürün ve hizmetle ilgili en az 4 tane olumsuz yorum girmeme rağmen, hiçbir yorumum yayınlanmadı. Hala değerlendirme aşamasında diyor. Bu siteden ürün alacak arkadaşlar, yorumlara bakarak ürünü satın almayın. Yorumlarda ayıklama yapılıyor, sadece olumlu yorumlar yayınlanıyor. Bu site için, yorumlara bakarak ürün almayın arkadaşlar. Ben aldım pişmanım...

  • Sercan14 Eylül 2013

    www.mediamarkt.com.tr'den aldığım ürünle ilgili verilmeyen hediye çeki şikayeti nedeniyle müşteri hizmetlerini birden çok kez aradım. Her defasında, şikayetimi baştan anlattırdılar. Her defasında da, müşteri hizmetlerinden farklı çalışanlar hep aynı sözü verdiler. Şikayetimin giderilmemesi nedeniyle, şikayet takip kayıtları oluşturttum. Önceki kayıtlar dinlenecek, verilen sözler not edilecek. Samsung'un hediye çeki ile ilgili en geç ne zamana kadar bana döneceği ile ilgili bilgi verilecek diye. En geç 2 gün içinde bana döneceği söylenmesine rağmen, üstünden 4 gün geçtiği halde hiçbir arama yapılmadı. Aradığımda, kayıtların dinlenmediğini söylediler. Müşteri memnuniyeti sıfır olan bir firma!.

  • Media Markt Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Yetkili , Şikayetiniz ilgili merciye iletilmiştir. Tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön