06 Ağustos 2015

Media Markt Montaj Aparatı Gelmemiş.

Outlet fiyata bir vantilatör aldım. Ürün açıklamasında teşhir ürünü olduğu yazıyordu ama sağlamdı fiyatta uygun olunca aldım.
Gelen ürün internetteki ile birebir aynı değildi önemsemedik. Motor arka muhafazası kırık neyse yapıştırır kullanırız dedik önemsemedik.
İşlerimizin yoğunluğundan uğraşmak istemedik. Daha sonra ürünü duvara monte ettirmek istediğimizde fark ettik ki duvara montaj aparatı gelmemiş. Media Markt müşteri hizmetlerine durumu bildirdik. Eksik parçayı göndereceklerini söylediler göndermediler. İade edin dediler kutusunu attık dedik kabul etmediler. Bir şekilde kullanıyoruz. Şimdi de çalıştığı yerde kendi kendine içinden plastik parçalar kırılarak dökülmekte.

Fatih 108 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 06 Ağustos 2015

    Sakın kimse bunların marka ismine falan güvenmesin nasıl olsa müşterinin biri gider biri gelir bunlara...

  • Fatih 06 Ağustos 2015

    Bunları bende biliyorum kaç defa konuştuk sizinle bozuk plak gibi aynı şeyleri söylüyorsunuz çözüm üretmiyorsunuz. Madem parçası eksikti niçin gönderdiniz. Kakala gitsin nasıl olsa problem çıkarırız geri almayız. Zaten geri alın demiyorum eksik parçayı gönderin dedim. o da yok bir de ürün çatır çatır dökülüyor. Nerede bunun teknik servisi aradım bulamadım.

  • Media Markt Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Sayın Dağılgan; Hasarlı veya eksik ürünlerde kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı veya eksik kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolünü sağlayarak teslim alabilirsiniz. 08502221500 mediamarkt.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön