18 Ocak 2016

Media Markt Mağazalardaki Fiyatlar Birbirinden Farklı...

KentPark AVM'den Homend 1312 ürününü almaya niyetlendim. Son anda Media Markt web sitesinden fiyatı kontrol edeyim dedim. Fiyat mağazada 99 TL iken sitede 69 TL kargo dahil. Ürünü siteden sipariş verdim. Gelen ürün çizikler içindeydi ve geri yollayıp iade değil değişim istediğimi söyledim. Değişim olacağını onayladılar ancak ücret iade edildi. Ürünün sitedeki fiyatı 79'a yükseltildi. Dün Kızılay AVM'de 79 TL idi. Almaya niyetlendim ancak almam gereken diğer ürünler burada olmadığı için KentPark'a gidip oradan hepsini bir alayım dedim. Ürünün fiyatı KentPark'ta 99 TL. Kızılay'da 79 TL olduğunu söylediğimde bizde böyle denildi.
Mağazalar arasında fiyat farkı apaçık semte göre haksızlık demek.

Murat 70 Okunma

Cevaplar

  • Murat 21 Ocak 2016

    En düşük fiyat garantisi diye reklam yapıp kendi mağazaları arasında fiyat farkı uyguluyorlar. Müşteri hizmetleri ürünü alın diğer mağazamızdaki fiyatı fotoğraflayın farkı hediye çeki olarak iade edelim diyor. Birincisi bunun peşinden koşmak zorunda değilim fiyat fark7 ortada zaten ikincisi sonuçta o parayı benden almış oluyorsunuz cebimde durmuyor neye yaradı. Almanya merkezinize İngilizce ve Almanca olarak mail ve faks yolladım.

  • Media Markt Temsilcisi18 Ocak 2016

    Sayın İzol; Mağaza fiyatları ve stokları anlık olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Mağazada satışların devam ediyor olması, yapılan anlık ve dönemsel kampanyalar sebebiyle farklılık oluşabilmektedir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön