31 Ekim 2016

Media Markt Lenovo K5 Plus Tuş Işıkları Yanmıyor!

Ürünü 29.10.2016 tarihinde akşam 18:30 gibi Axis Media Markt'tan aldım. Eve gittiğimde ürünü sadece güncellemelerini ve uygulamalarıyla uğraştım bu yüzden incelemeye fırsatım olmadı. Ertesi gün mailimi kontrol etmek istediğimde içeriğin açılmadığını yaklaşık 5 dakika zaman aldığını, ve tuş ışıklarının yanmadığını fark ettim. Oyun açtığımda tıklanması gereken yerlere bastığında işlem yapmadığını ve geç algıladığını gördüm. Sonra bataryanın çok çabuk şarjının bittiğini gördüm. Son olarak da hoparlöre alacağım zaman ya da tuş takımına basmak istediğimde tuşlamadığını gördüm. Lenovo'yu aradığımda iade veya değişim yapabilirsiniz denildi. Media Markt'a gittim iade veya değişim olunmayacağı söylendi ve telefonu servise verdiler. Burada bana bozuk telefonu veriyorsunuz sonra kabul etmiyorsunuz. Ücretine gelince tek çekim hemen alıyorsunuz. Benim mağduriyetim nasıl giderilecek? 21 gün beklemek istemiyorum.

Mehmet 957 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet30 Kasım 2016

  Şikayetim hala devam ediyor ve servise tel 10/11/16 da gönderdim henüz bir sonuca ulaşamadım. İlla hakkımı başka mercilerde mi arayayım. Zorla tüketici mahkemesine yönlendiriyorsunuz. Yok böyle bir şey gerçekten.

 • Mehmet10 Kasım 2016

  Şikayetim hala devam etmekte. Dün cihazım servisten geldi. Yazılım atılmış fakat bu sefer de güncelleme yapılmıyor. Yarıda kesilip tekrardan telefon yeniden başlıyor. Bugün tekrar servise vermek zorunda kalacağım. Neden yeni bir cihaz verilmiyor. Müşteri memnuniyeti nerde. Bunlarla uğraşmak zarundamıyım.

 • Mehmet01 Kasım 2016

  Şikayet başlığım değişmiş. Ek bilgi gelmiş. Tuş ışıkları yanmiyor diye başlık atmamıştım. Lenovo da tuş ışıkları zaten yanmıyormuş. Konu çarpıltılmasın lütfen.

 • Mehmet01 Kasım 2016

  Sizin tarafınızdan teknik servise (31/10/16) gönderildi zaten. Sonucu bekliyorum

 • Media Markt Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz; Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade / değişim sağlamakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade / değişim talebinde bulunabilirsiniz. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet31 Ekim 2016

  Umarım bu sorun en kısa süre içerisinde sonuçlandırılır. Daha önce mağazanızdan böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Bu ilk ve son olur inşallah. Büyük bir Marka olduğunuz için talebimi en kısa süre içerisinde sonuçlandıracağınızı umuyorum ve gün sayıyorum.

 • Media Markt Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön