Media Markt Lenovo K5 Klon İmei Sorunu!

Mehtap Aydos D. |

Temmuz ayında internetten Lenovo k5 aldık. Telefon geldi birkaç gün sonra kayıt dışı olduğu mesajı geldi. Media Markt'e gittim, bizden kaynaklı değil dediler. Lenovo'yu aradım, 1 hafta sonra tanımlanacak dediler. E-devletten sorguladık hala yok. Paramızla rezil olmak bu mudur? Gereği yapılsın lütfen artık.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  15:51

  Değerli Müşterimiz;

  Ürünler tarafımıza üretici firma tarafından, kapalı kutu halinde gelmekte ve tarafınıza da kapalı kutu halinde gönderilmektedir. Farklı kişi ve / veya kişilerin, yasal olmayan yollar ile ülkemize getirdikleri cihazların, IMEI numaralarını rastgele bir sistem ile klonlamaktadırlar. Konu Media Markt ile ilgili olmamak ile beraber, fatura ve garanti belgeniz ile birlikte dilerseniz herhangi bir Media Markt mağazamıza ya da üretici firmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 29 Ağustos
  13:23

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Mehtap Aydos D.
  28 Ağustos
  00:18

  Telefonu babam aldı, annem kullaniyor. 30 kasim 2016 da kullanım disi kalacagi mesajı gelmisti. Ve biz ugrasmak istemiyoruz, bir telefon aliyoruz, oradan oraya sürüklenmek için almiyoruz. Bu sorunu halledin.