Media Markt Kusurlu Ürün Satmışlar!

Fatih Y. |

8 Ağustos tarihinde Levent Özdilek Media Markt mağazasından almış olduğum ur marka powerbank eve gittiğimde şarj olmadığını fark ettim. Bunun sonrasında Media Markt müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Değişim talebinde bulundum, ancak ürünün paketi açıldığı için serse gitmesi gerektiği bilgisi tarafıma iletildi.

Aynı şekilde mağazada da aynı cevabı aldım. Merak ettiğim konu şu ben ürünün kutusunu açıp denemeden nasıl anlayabilirdim tarafıma kusurlu ürün satışı yapıldığını. Para verip hiç kullanmadığım bir ürünün serviste geçirdiği süreyi bana bekleten Media Markt'ı kınıyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Y.
  16 Ağustos
  15:06

  Ürünün iade ya da değişimini sağlayıp o süreci ürününü sattığınız firma ile kendi içinizde çözerek müşterileri kullanmadıkları bir ürünün serviste geçirdiği zamanı beklemek zorunda bırakmasanız keşke. Cevap vermiş olmak için cevap vermeyin Allah aşkına. Müşteri hizmetleri ekibinizin hiçbir şey yapmasına gerek yok ben ürünü garantiye yolladıktan sonra!

 • 16 Ağustos
  10:33

  Değerli Müşterimiz;

  Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade / değişim sağlamakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade / değişim talebinde bulunabilirsiniz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 16 Ağustos
  09:59

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri