27 Nisan 2013

Media Markt Kullanılmış Ürün Satıldı!

24.04.2013 tarihinde Ankara/ Antares şubenizden Epilasyon aleti aldık. 26.04.2013 tarihinde yani 2 gün sonra iade etmek için mağazanıza gittim. Ürünü iade alamayacaklarını söylediler. Sebebi ise makine kullanılmış dediler. Biz makineyi kullanmadık ama başlıklara bakılınca 1 tane ince tüy görüldü.

Biz makineyi kullanmadık diyoruz ama bizi mağazanız suçlu durumuna düşürüp kullanmışsınız denmiştir. Benim kullanmadığım kesin o zaman bana kullanılmış ürün sattınız ! Bu sizin gibi kurumsal bir şirkete yakışmıyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Bu yapılan davranış tüketiciyi mağdur duruma düşürmektedir. Mağduriyetim giderilmez ise gerekli mercilere başvuracağım.

Kadir 440 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 29 Nisan 2013

    Sorunumuz her iki tarafın tatmin olacağı bir şekilde giderildi. İllaki sorunun çözülmesi için sağa sola şikayet etmek gerekiyormuş. Şikayetsiz hiç bir şey çözülmüyormuş. Sorunumuzu kendi içimizde giderebilirmişiz demek ki. Yalnız bu ürün kullanılmış olması gerçek ise, bende bu ürünü kullanmadığıma eminsem, sizin bu ürünü bana kullanılmış bir şekilde sattığınızda gerçektir! Eskiden siz yokken ELECTRO WORD vardı şimdiki yerinizde sırf orası pahalı diye adımımı içeri atmazdım. Şimdi media markte girmem demiyorum ama sizden bir ürün alacağım zaman ilk önce 10 defa düşünürüm sizin fiyat garantinize güvenip gözüm kapalı ürününüzü almam. Çevremdeki bir çok teknoloji seven arkadaşıma bu mevzuyu anlatıyorum. Onlarda böyle bir hata yapmasın ürünü alacağı zaman iyicene inceleyip alsınlar diye. İyi çalışmalar.

  • Media Markt Temsilcisi27 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön