30 Eylül 2014

Media Markt Kulaklıkta Aşırı Tiz Vardı!

Media Markt'tan 90-100 lira aralığında bir kulaklık aldım ve çok kısa bir süre sonra kulaklık sol kulaklıktan sesi az vermeye başladı. Olabilir diyerek ürünü garantiye gönderdim ve ürün geldi ancak bu defa sol kulaklıkta aşırı bir tiz vardı. Aynı dk tekrar gönderdim garantiye geldi sorun giderilmiş ancak bu defa eve gelene kadar kulaklığı kulağımdan çıkardığımda kulaklık tamir edilen yerden çıktı ve kulaklık 2 parça halinde elimde kaldı.

Özel sektörde çalışmam nedeni ile Media Markt'a gidemedim henüz ancak müşteri memnuniyeti bence 0. Garantiye giden ürünü daha öncede değişim talebim olmuştu ancak olumlu karşılanmamıştı ne yazık ki. Media Markt daha uğramayacağım bir merkez ne yazık ki.

Lokman 135 Okunma

Cevaplar

  • Lokman 09 Ekim 2014

    arayan soran yok halen

  • Media Markt Temsilcisi30 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön