Media Markt Kırık TV Değişimi Yapılmıyor.

Ahmet K. |

23 Şubat tarihinde Gece Kuşu kampanyasından 10560108 sipariş numarasıyla aldığım Philips Marka LED TV'nin ekranı kırık çıktı. Philips servisi gelip kutuyu açınca TV'nin ekranın üst kısmından aşağı kadar kırık olduğunu gördük. Servis hasar raporu tuttu ve taşıma sırasında olabileceğini söyledi. Media Markt ile iletişime geçtim, benden kargo firmasından tutanak gerektiğini söylüyorlar, horoz logistics ise ürün bizden çıktığı için tutanak tutamayız diyor. Anladığım kadarıyla Media Markt elindeki hasarlı ürünleri gece kuşu gibi kampanyalarla insanlara satıyor. 1 aydır uğraşıyorum hala değişim yapılmıyor, ürün değişimi talep ediyorum. Yakın zamanda sonuç alınmazsa tüketici mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  17:09

  Ekibimiz sizi konuyla ilgili bilgilendirdi.
  Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor.
  Teşekkür ederiz.

 • Ahmet K.
  19 Mart
  14:08

  Dün müşteri hizmetleri tarafından arandım ve müşteri memnuniyeti baz alınarak para iademin yapılacağı söylendi. Bugün tekrardan müşteri hizmetlerinden aradılar ve ürün değişim ya da para iadesi yapılmayacağı söylendi. Artık gerçekten dalga geçildiğini düşünmeye başlıyorum, Media Markt gibi bir şirketle bu kadar saçma sapan şeyler yaşayacağım aklıma gelmezdi. Bugün içinde bir sonuç alınmazsa yasal yoldan hakkımı arayacağım.

 • Ahmet K.
  16 Mart
  22:23

  Müşteri hizmetleri tarafından tekrar arandım ve dalga geçer gibi hala ayni şey söyleniyor. Ben kargo firmasi tutanak tutmuyor diyorum, müşteri hizmetleri tutanak olmadan bir şey yapamayız diyor. Belli ki ellerindeki hasarlı ürünleri bu şekilde ellerinden çıkarıyorlar. Buraya son kez yazıyorum, eğer problemin çözümü için Media Markt bir adim atmayacaksa tüketici mahkemesine başvurumu yapacağım.

 • 16 Mart
  15:46

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • Ahmet K.
  16 Mart
  15:38

  Zaten yaklaşık 2 haftadır müşteri hizmetleri ile konusmaktayiz, oradan bir sonuç alamadigim için buraya da yazmak zorunda kaldım.

 • 16 Mart
  13:19

  Sayın Ahmet Kapusuz;

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00