Media Markt Kayıtsız Telefon İmei Numarası!

Harun U. |

2 gün önce Media Markt Marmara Forum'dan Lenovo K5 model telefon aldım. Ardından, bugün telefonun imeisinin kayıtsız olduğuna dair mesaj geldi. Kendi imei adresimi BTK sitesinde sorgulattım ve orada da kayıt dışı olduğu gözüktü. Az önce faturamla beraber Media Markt Marmara Forum'a gidip müşteri hizmetlerine derdimi anlattım. Beni Turkcell Bakırköy KVK'ya yönlendirdiler. Halbuki bu telefon yasalarca da "Ayıplı Mal" olarak kabul ediliyor. Şikayetim var.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun U.
  12 Temmuz
  19:19

  Beklemedeyim.

 • 12 Temmuz
  11:01

  Değerli Müşterimiz;

  Ürünler tarafımıza üretici firma tarafından, kapalı kutu halinde gelmekte ve tarafınıza da kapalı kutu halinde gönderilmektedir. Farklı kişi ve / veya kişilerin, yasal olmayan yollar ile ülkemize getirdikleri cihazların, IMEI numaralarını rastgele bir sistem ile klonlamaktadırlar. Konu Media Markt ile ilgili olmamak ile beraber, fatura ve garanti belgeniz ile birlikte dilerseniz herhangi bir Media Markt mağazamıza ya da üretici firmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 12 Temmuz
  10:02

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri