Media Markt Kaskoyla Ekranı Değişen iPhone 6S 'in Ekranı Çalışmıyor.

Sadık S. |

iPhone 6S ekran kırıldı, kaskoyla değişti. Sonra 1-2 ay sonra Siri sesli komutla çalışmamaya başladı. Ekran ise kaskodan çıktığı 1 haftadan sonra kasıp donmalara başladı. Ekran şu an birden kastı, dondu. Ekranı kapattım açmak istedim açılmadı. Telefon çalışıyor, şarj bildirimi veriyor ama ekran açılmıyor. Telefon daha 1 yıl olmadı, trilyonlarca sorun yaşadım. Müşteri hizmetleri kuralları bile değişik. Yok fatura sahibi arayacakmış. Garanti hakkımda bitti mi bilmiyorum. Yan sanayi ekran mı taktılar bilmiyorum. Resmen ne yapacağımı bilmiyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  18:45

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetleriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Ürün arızası ile ilgili fatura ve garanti belgesi ile birlikte dilerseniz en yakın mağazamıza, dilerseniz de yetkili teknik servise başvurabilirsiniz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 16 Eylül
  13:45

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri