Media Markt Kaskoya Verdiğim Telefonumdan Haber Alamamam!

Burhan K. |

28 Ekim 2015 tarihinde forum Aydın mağazasına ekran tamiri için kaskoya vermiş olduğum iPhone 5s 16 GB Gold telefonum resmi tamir süresi dolmasına rağmen telefonum elime geçmedi ve tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. Çağrı merkezini aramama rağmen gerekli bilgiyi alamadım. Gereğinin acilen yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burhan K.
  28 Kasım
  17:22

  Defalarca aramama şikayet etmeme rağmen telefonumdan hala haber alamıyorum 1 hafta önce aradığım Media Markt hattından hala bilgilendirme gelmedi hizmetinizden çok rahatsızım müşteri memnuniyeti sıfır bilgi alamıyorum hiç.

 • Burhan K.
  28 Kasım
  17:17

  Telefonum hakkında hiç bilgi alamıyorum bu konudan çok rahatsızım 1 haftadır size bilgi vereceğiz demenize rağmen bana bilgi verilmedi mağazanızın hizmet anlayışı çok ilginç

 • 25 Kasım
  15:51

  Sayın Karaman;

  Şikayetleriniz mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi yapılan kontrollerin ardından tarafınıza bilgilendirme sağlanacağı yönündedir.
  08502221500 numaralı mediamarkt.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri

 • Burhan K.
  25 Kasım
  09:53

  Arıyorum arıyorum kayıt altına alındı demenize rağmen hiçbir geri bildirim yapılmıyor bu nasıl hizmet anlayışı anlamıyorum

 • 24 Kasım
  15:46

  Sayın Karaman;

  Talebiniz 934183 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.
  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri