29 Temmuz 2015

Media Markt Kaskoya Giden Telefonum Yasal Tamir Süresini Aştı!

2014 yılında Ekim ayında Adana M1 AVM'den 1000 TL'lik Sony Eurasia xperia sp bize alırken telefonunuzu kasko yapmamızı garanti dışında her ne olursa olsun biz size yenisini verelim demişlerdi (tabi ki kaza ile olan kırılmalar vs. için kasko bir yıl).

Telefonumla balkonda görüşme esnasında kaza ile elimden düşmesi sonucu telefon çalışamaz duruma gelmişti. Bizde bunun üzerine aldığımız yere gittik. Orada bize incelemeye gideceğini ve pert raporu vesaire çıkabileceğini demişlerdi. Tabi bunu duyunca biraz şaşırdık. Ve bunun üzerinden tam 23 gün geçmesine rağmen bizi aramadılar. Ve en azami iş gününün 20 gün olduğunu demelerine rağmen. Lütfen yardımcı olun.

Kemal 313 Okunma

Cevaplar

 • Media Markt Temsilcisi11 Ağustos 2015

  Sayın Topaksu; Yapılan kontroller de Garanti Ötesi Sözleşmesi yaptığınız görüntülenmektedir. Ürünün onarımı mümkün değil ise sigorta firmasının sözleşme kapsamında sunduğu, İlk 6 ay'da %70 ikinci 6 ay'da %60 oran ile ödeme yapılmaktadır. Sözleşme maddelerinde inceleyebilirsiniz. 8502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

 • Kemal03 Ağustos 2015

  Kaskoya Giden ürününe kazaraktan olduğu halde pert raporu verdiler pert raporunu bilmeyen varsa internetten baksın. MediaMrkte Helal olsun Kazıklamakta üstüne yok Bazı Sayfalarda MediaMrkt dair yorumları okudum zaten hiçbiri iyi bir yorum değil. Benden Size Tavsiye Okuyanlara Ürün Alırken bir değil iki değil tam yüz kez düşünün. Hiç Bir Zaman Sizi Haklı Tutmuyor Simdi Bize Ürünü Aldığım fiyatının bölümüs olarak sanırım 1000 TL ürünün 600 TL'sini Vercekler Umuyorum buna da Bir sorun Cıkarmazlar. İlanen duyurulur Mağdurum Mağdur Olmayın. !

 • Kemal31 Temmuz 2015

  Bekliyorum MediaMarket

 • Media Markt Temsilcisi31 Temmuz 2015

  Sayın Topaksu; Geri bildiriminiz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. İlginize teşekkür ederiz,bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir.

 • Kemal31 Temmuz 2015

  Bakalım media market cevap vercek mi?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön