16 Aralık 2015

Media Markt Kasko Paketi!

14.08.2015 tarihinde Media Markt Bayrampaşa Forum AVM'den almış olduğum 2 adet Samsung marka TV'nin yanında bana satmış oldukları koruma paketin de, televizyonun kullanıcı hatalarına karşı bir bir değişim olacağına dair sözlü bir ibarede bulunmuşlardır.

Kullanıcı olarak koruma paketinin kapsamını televizyonlar eve geldiğin de sözleşmeyi gördüğümüz de sadece hasar kaybın da %70 olduğunu öğrenmiş ve oluşan hasarda mağaza biz bunu söylemediklerini dile getirdiler. Genel müdürlüğe kadar varan şikayetim de halen bir sonuç alınmadığından buraya yazmaya karar verdim. Aynı şekil de başka müşterilerine de aynı masal ile ürün sattıklarına kendim bire bir şahit oldum.

Serkan 186 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi16 Aralık 2015

    Sayın Duray; Yapılan kontrollerde Garanti Ötesi Sözleşmesi yaptığınız görüntülenmektedir. Ürünün sağlıklı onarımı mümkün değil ise sigorta firmasının sözleşme kapsamında sunduğu, İlk 6 ay'da %70 ikinci 6 ay'da %60 oran ile ödeme yapılmaktadır. İki yıllık koruma paketinde; 3. altı ayda %50, 4. altı ayda %40 oranı ile ödeme yapılmaktadır. Sözleşme maddelerini de inceleyebilirsiniz. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön