Media Markt Kasko Boş Çıktı...

Ali A. |

Ben kasko yaptırdım kandırdılar beni kasko yaptılar sonra telefonda bir arıza oldu ses açma tuşu ve de hoparlörden ses cızırtılı geliyor diye garantiye verdim daha sonra KVK beni aradı ve telefon garanti kapsamına girmiyor 400 TL masrafı var dediler, bende kaskosu var kasko yapar gönderin dedim telefonu. Telefon geldi kasko kaydı açmanız lazım dedi mağazadaki eleman onun için bir numara verdim aradım benden detaylı şekilde bilgi istedi kasada eğik var dedi dedim KVK ve ağır kusura giriyor diye kasko teminatınımı sonlandırdılar. Telefon çalışıyor eğik bir yeri ne yok telefonla kaskonuz iptal oluyor.

Etiketler :

Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali A.
  10 Ekim
  22:47

  Bir şeyle ilgilendiğiniz falan yok saatlerce Kayseri Forum magazanızda dil döktüm ben telefon dan falan da vazgeçtim benim çektiğim rezillik bana yeter paramla rezil oldum kasko garanti ötesi satarken ekran kırılsa bile hiçbir masraf alınmadan ekran yapılır kasko karşılar diye sattınız... Ama telefonu görmeden incelemeden müşteri hizmetlerinizi kasko kaydı için arıyoruz ve teminat dışı bırakıyorsunuz bu mu kasko bu mu müşteri memnuniyeti bu mudur yani her yerde dile getirecem tüm esnaf arkadaşlarıma sizi değil vatan computer tercih etmelerini söylüyecem bundan sonra tek bir alışveriş yok sizinle

 • 10 Ekim
  17:46

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Garanti ötesi koruma paketi kapsamında, sigorta firmasının vermiş olduğu bilgiler geçerlidir. Farklı bir işlem uygulanamamaktadır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Ali A.
  10 Ekim
  14:17

  Sözleşme numarası 01178.1063233 benim tehmına tımı gereksiz yere iptal ettınız su an personelınız bakıyo herhangi bir agır hasar yok telefon tas gibi duruyor telefon la teminat iptal ediyor sunuz zehir zıkkım olsun o para

 • Ali A.
  10 Ekim
  14:14

  Yaa bırakın gıdın kandırmayın milleti

 • 10 Ekim
  11:28

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri