Media Markt Kargolanmayan Ürün!

Necat Ö. |

07.102015 tarihinde satın almış olduğum 10769139 sipariş numaralı ürün tarafıma kargolanmadı. İnternet canlı destek hattı ile defalarca yapmış olduğum görüşmede tedarik sürecinde olduğu bildirildi. Ancak bugün yapmış olduğum görüşmede tedarik edemediklerini ve siparişi iptal edeceklerini bildirdiler.

Kurumsal bir şirketin tedarik edemeyeceği bir ürünü satışa çıkarması kandırmacadan başka bir şey değil. Ben siparişimin iptal edilmesini istemiyorum ve ürünün ne zaman temin edileceği bilgisinin net olarak bildirilmesini istiyorum. Aynı zamanda siparişimin iptal edilmesi için 30 gün geçmesi gerekiyor.

Etiketler :

Geç Teslimat Online Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necat Ö.
  20 Ekim
  17:46

  Siparişimin iptal edilmesini istemediğim halde bilgi verilmeden ve 30 günlük süre dolmadan iptal edilmesi kabul edilebilir değil. Müşteri bu durumda hiç düşünülmüyor. Maduriyetler göz önüne alınmıyor. Yazıklar olsun.

 • 20 Ekim
  17:26

  Sayın Özçelik;


  Yapılan kontrollerde siparişinizin iptal edildiği görülmektedir. İptal edilen siparişinizin ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 10 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır.
  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri