01 Ocak 2016

Media Markt Kampanya Haberleriniz Asılsız mı?

Yeni yılın ilk günü interneti açıp Media Markt sitesinde bir bilgisayar gördüm ve almak için uğraştım. Uğraştım diyorum çünkü ne kadar denediysem olmadı ve sürekli hata verip sorun olduğunu yazdı site.

Daha sonra dayanamayıp telefonla irtibata geçtiğimde yine kartlarımda sorun olduğunu söyleyip alışverişin bu kartlarla olamayacağını söylediler. Bu kartlar ile daha önce başka sitelerden 1 bilgisayar ve 2 telefon alındı!

Şimdi tekrar almak için uğraşayım dedim ama 90 dk içinde fiyat birden 250 TL arttı, nasıl oluyor bu iş saat 13:00'ten 14.30'a bu nasıl artar ve bankaların bile sorun yok dediği kartlarım sisteminizde sorunla karşılaşır, siz kampanya diyerek bizi mi kandırıyorsunuz?

Deniz 63 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 01 Ocak 2016

    Şu otomatik mesajlarla müşteri ile ilgilendiğinizi mi sanıyorsunuz? Zaten o telefonla bir şey yapamadığımı söylememe rağmen otomatik saçma mesajınız ile ilgilenmiş mi oluyorsunuz! Kartlarla sorun yaşayan sizin sistem ama o an uygun fiyatta alamayıp mağdur olan ben! Başka firmada benzer sorunda indirim uygulanırken sizde kimse bir şey yapamadığı gibi otomatik mesajlar var ancak!

  • Media Markt Temsilcisi01 Ocak 2016

    Sayın Yılmaz; Talebiniz 1046577 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön