20 Ekim 2015

Media Markt İptal Edilen Ürünün Parası İade Edilmedi.

Media Markt'tan internetten aldığım iki üründen birisini 10 dk içinde iptal ettirdim 799 TL ücret iademi 1 ay oldu iade etmediler, güvenilir değiller, bir daha alışveriş yapmayacağım, nasıl olur da kullanırlar uzun süre paramı? Şikayetçiyim. Çağrı merkezindeki personeller adeta bir robot bir şey bildikleri yok, çözümde yok. Mahkeme yolu görünüyor.

Akif 38 Okunma

Cevaplar

  • Akif28 Ekim 2015

    Yukarıdaki cevabınızı bir maymun bile yapabilecek kapasitededir (kopyala/yapıştır). Halen ödeme gerçekleştririlmemiş. Müşteri hizmetlerindeki kişiyle yaptığım görüşme olumsuz olup sorunu çözmeye yönelik bir çabaları olmamıştır. Yazı ile yazdığımız sorulara "08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz" diyorlar. Bu numaraya ulaşıyoruz, fakat herhangi bir çözüme ulaşamıyoruz. Telefondaki kişi iade işleminin mağaza tarafından yapıldığını/yapılacağını söylemektedir. Peki mağazadan nasıl bilgi alabilirim dediğimde telefonları dışarıya kapalıymış, mağazaya gitmem gerekiyormuş. Öğrenmek istediğim tek şey, iade işlemi için bankaya verdikleri talimatın hangi tarihte olduğudur.

  • Media Markt Temsilcisi20 Ekim 2015

    Sayın Öztoprak; Talebiniz 826418 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön