06 Aralık 2014

Media Markt iPhone 4 Telefonum Hala Onarılmayı Bekliyor!

23 Kasım 2014 tarihinde telefonumu, garanti kapsamında servise gönderilmek üzere Media Markt Marmara Forum mağazasına bıraktım. Cihaz, Genpa Teknik Servis'e gönderilmiş. Genpa ile 2-3 defa temasa geçip ancak telefonuma bakmalarını sağlayabildim. Buna rağmen firmanın arıza takip sayfasından kontrol ettiğimde hala 'Onarılmak üzere bekliyor' mesajını görüyorum. İş günü olarak tam 2 hafta oldu ve arayıp sıkıştırmama rağmen cihaz hala tamirde onarılmayı bekliyor. Media Markt 20 iş günü tamir taahhüt veriyor, bu da takvim günü olarak 1 ay yapıyor. Sizce bir telefon için 1 ay bekletilmek doğru mudur? Not: cihaz daha önce de ölü pixel arızası nedeniyle değişmişti, 1 aydan fazla sürmüştü!

Selim 187 Okunma

Cevaplar

  • Selim13 Aralık 2014

    Teknik Servis'ın (Genpa) bağlı bulunduğu Erdem Holding'e attığım emailden 2 saat sonra Genpa'dan aradılar ve telefonumun şebeke arıza nedeniyle değişiminin yapılacağını söylediler. Holding'e attığım mesajdan mı yoksa kendi seyrinde ilerleyen süreçten mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama en nihayetinde bir sonuca ulaşabildik. size şunu söylemek isterim ki, Media-Mark Türkiye'ye parakende elektronik ve beyaz eşya sektörüne, hem kalite hem çeşitlilik bakımında bir kalite getirmiştir, kabul etmek lazım. Ayrıca müşterinin, ürünü satın aldıktan yıllar sonra bile muhatap alabileceği bir firma. Yalnız, şikayetime konu teknik servis bekleme sürelerini iyileştirmeleri müşterinin mağdur olmaması bakımında elzem bir konudur. Çalıştıkları teknik servisin inşaat sektöründe değil de teknoloji sektöründe faaliyet gösteren bir firma olmasına özen göstererek ilk adımı atabilirler diye düşünüyorum.

  • Media Markt Temsilcisi06 Aralık 2014

    Sayın Selim M. , Onarım süreciniz 23.11.2014 tarihinde başlamış olup yasal süreciniz olan iş günü dolmamıştır. Mağazamız işlemlerinizi yakınen takip etmektedir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön