Media Markt İnternet Sitesinden Alışveriş Mağdur Ediyor.

Uğur D. |

Media Markt internet sitesiden 04/08/2014 tarihinde aldığım Samsung Çamaşır makinesi 18 gün oldu teslim edilmedi. Çağrı merkezini aradığımda ise çağrınız açılmış en kısa sürede dönüş yapılacak diyorlar ama hiçbir geri dönüş yok. 19, 20, 21 Ağustos tarihlerinde toplamda 25 kere aradım. 19 kerede çağrı açıp, dönüş yapmadılar.

B** Hanım telefonu suratıma kapatır, S** Hanım bağırarak konuşur, A*** Bey ürün kargoya bugün veriliyor der ama verilmez. Müşteri memnuniyeti diye reklam yapıp 25 kere arayan müşteriye geri dönüş yapmayan ve ürününüz yarın kesin kargoya verilecek deyip, ertesi gün depodan haber bekleniyor diyebiliyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur D.
  22 Ağustos
  13:49

  iyi çalışmalar,

  Sorunlarımı çözmeyen bölüm çağrı merkezi bölümü şikayetlerimide oraya mı bildireceğim oldukça basit bir cevap ve ilgilenildiği yok. 04 Ağustosya aldığım ürün 22 Ağustos oldu hala gelmedi ve ürün kargoya bir türlü verilemiyor. Çağrı merkezinde çalışan kişilerin hepsi farklı bir şey söylemekte olup yaptıkları tek iş çağrı açmak müşteriyi azarlamak yada telefonu kapatmaktan başka bir şey değildir. Evlenme sürecinde olanlara tevsiyem kesinlikle Media Markt'tan ( internetten ) alışveriş yapmamalarıdır. Tarafıma açılan toplam 19 çağrı mevcuttur eşim için de 10 çağrı açılmış olup hiç bir şekilde geri dönüş yapmamaktadırlar. Acil sorunun çözümü için bir çağrıda siz açabilirsiniz ( yardım etmeyeceksiniz bunu da biliyoruz)

 • 22 Ağustos
  12:45

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00