27 Ocak 2015

Media Markt İntel Marka Tablet Değişimi!

Media Mark'tan İntel Reeder.com.tr marka tablet aldım fakat ekranın da 2cm dikey olarak aşağı doğru dokunmatiği çalışmamaktadır. Madia Mark'te ürünü teslim ettim. Servise gönderileceğini söylediler. Tabletim serviste ve 18 iş günü oldu iki defa telefon açtım Media Mark'te ürünün Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi yakınlarındaki Selekt Bilgisayarda olduğunu söylediler.

Selekt Bilgisayar'ı arıyorum fakat telefonlarıma cevap vermiyorlar. 20 iş gününün dolmasını bekliyorum. 2 gün sonra Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Açılmış ürünü geri istemiyorum ya yenisini versinler ya da paramı iade etsinler. Garanti Yönetmeliğinin 9. maddesinin B fıkrasına istinaden tüketici hakkımı istiyorum.

Ümit 291 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi27 Ocak 2015

    Sayın Ümit B. , Konu ile ilgili mağazamıza gitmeniz durumunda sizlere yardımcı oluacaktır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön