18 Nisan 2013

Media Markt İlgisilik!

İstanbul'un Bağcılar ilçesinde bulunan 212 avm Media-Markt teknoloji marketi ile ilgili: Mağaza çalışanlarının almış olduğu anlayış sanırım sadece satış yapmak ama satış sonrası hizmetin ne kadar önemli olduğunun farkında değiller.

Ben bir tüketiciyim ve benim gibi tüketici olmaz ise siz en üst kademesinden en alt kademesine kadar kimse olmazdı bana yapılan tamamen kabalık olarak nitelendiriyorum yazık 15 ülkede hizmet veren ve 600 den fazla bir mağazaya sahip teknoloji çalışanlarını yakışmayan hareketler çok fazla lütfen mağaza yetkilisi olan bir çalışanın benimle irtibata geçmesini umut ediyorum.

Aydın 58 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön