Media Markt İki Günlük Laptopu Sağlam Diye Vermelerine Rağmen İade Almıyorlar.

Bayram C. |

25.06.2016 tarihinde Kayseri Forum mağazanızdan Lenovo Z5 0-75 model laptop ile birlikte Power Service hizmeti satın aldım. Laptopumu kendim kurabileceğimi söylememe rağmen Power service hizmetini de satın almamın sebebi satıcı arkadaşın ısrarı üzerine kurulumu ben yaparsam ölü piksel vs. Üretim kaynaklı herhangi bir problemde 20 gün servis süresi beklemem gerektiği ve kurulumu kendileri yapar ise kurulum sırasında 22 farklı teste tabi tuttuklarını ve problem çıkması halinde anında birebir değişimi yaptıklarını söylediler. Neyse kurulumu mağazada yaptırdım, eve geldik bir de ne göreyim ekranda ölü piksel! Bugün mesai çıkışı mağazaya götürdüğüm ürün ile birlikte sattıkları hizmeti de iade almalarını istedim. Tabi ki aldığım cevap ürün servise gidecek! Kardeşim hem test ediyoruz diyorsunuz 70 lira kurulum ücreti alıyorsunuz sağlam diye teslim ediyorsunuz. Bir daha Media Markt mı tövbe.

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayram C.
  26 Temmuz
  22:10

  Bu tarih oldu hala mağduryetim giderilmedi. Media Markt yerine pazardan almış olsaydım şimdiye 40 kere çözmüştüm problemi. Ama hepsinin geçmişine tek tek rahmet okuyorum. Beni bu kadar zor durumda bıraktığınız için ayrıca teşekkür ederim

 • Bayram C.
  01 Temmuz
  11:36

  Ne güzel bilgilendirme yaptılar be. Yok öyleymiş yok böyleymiş. Reklam kokan hareketler bunlar. Beni aramaya gösterdiğiniz özeni şikayetime ya da talebime göstermiş olsaydınız şu an çok daha farklı olurdu. Bana sizi soranlara aaa öyle bir yer mi varmış! Diyorum

 • 28 Haziran
  16:26

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 28 Haziran
  09:45

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri