Media Markt Hoover Marka Çamaşır Makinemden Haber Yok...

Alper A. |

Makinem 28.09.2016 tarihinde arızalandı bildirdim eve gelip kartı söküp aldılar. Ne bir evrak bıraktılar ne de farklı bir şey. Bir de ters ters konuştular 3 gün içinde geri dönüş olur deyip gittiler fakat 14.10.2016 tarihine kadar hiç bir geri dönüş yapılmamıştır. Arıyorum servise bildirim yapıldı diyorlar kimseye ulaşamıyorum, net hiçbir şey söylemiyorlar.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Müşteri Hiz. Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  17:34

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetleriniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Alper A.
  18 Ekim
  14:56

  Çamaşır makinasi arızalandı bir kere gelip parça sokup goturduler 3 gün içinde dönüş olur dediler 20 gün oldu kimsecikler yok ortada. Medıa markt mı aman aman

 • Alper A.
  17 Ekim
  18:54

  Arkadasim ne arayan var ne soran makinanin parcasini alıp gittiler zaten müşteri Hizmetlerini arıyorum biz bir şey soyleyemiyoruz kayıt acabilirz diyor bir daha mi tovbe; (

 • 14 Ekim
  17:08

  Değerli Müşterimiz;

  Garanti ötesi servis ile ilgili şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Şikayetinize istinaden sizinle irtibata geçilerek servis bilgisi hakkında yardımcı olunacaktır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 14 Ekim
  14:21

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri