Media Markt Hırsızlıkla Suçladı!

Burak Ü. |

16.10.2016 saat 13.18'de bu mağazadan bir adet Micro SD hafıza kartı aldım. Ödemesini yaptım ve tam çıkarken bir güvenlik görevlisi bir de satış sorumlusu önümü keserek ceplerimizi kontrol edeceğini söyledi. Bende neyi diye sordum cebimden ödemiş olduğum fatura ile hafıza kartını çıkardım gösterdim. Çalmış olduğumu ifade eder gibi davrandılar. Ve bunu tüm müşterilere mi yapıyorsunuz diye sordum evet tüm müşterilere yapıldığını söylediler. Geri döndüm ürünü faturası ile iade ettim. Yetkili bir kişi bana alay edercesine dünde televizyonun ödemesini yapmadan çıktıklarını söyledi buna hem çocuk kanmaz hem de hiçbir firma izin vermez. Media Markt mağazasına adım atan herkesi demek ki hırsız olarak görüyor. Çıkanı da hırsızlık yaptı diye kontrol ediyor. Media Markt hem ilgisizler hem de hırsızlıkla suçluyorlar. Media Markt müşterileri rencide ediyor hem de hırsızlıkla.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ü.
  13 Kasım
  22:46

  Seviyesiz ve kalitesiz bir mağaza

 • 17 Ekim
  17:55

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetiniz 1771607 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ekim
  13:42

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri