24 Aralık 2014

Media Markt Hediye Paketi Yapmıyor.

17.12.2014 de arkadaşıma hediye olarak Samsung Note 4 telefon satın aldım, telefonu alım sürecimde ilgili personellere hediye olduğunu ve paket yapılmasını istediğimi belirttim. İlgili personeller bana ödeme yapıldıktan sonra dışarıda bulunan müşteri hizmetlerinde paketleme ile ilgili arkadaşların yardımcı olacaklarını belirttiler.

Telefonu alıp kaskoda yaptırdıktan sonra ödemeyi yaptım ve müşteri hizmetlerine gittim. Müşteri hizmetlerinde ilgili arkadaşa durumu anlattım ve bana hediye paketini kendiniz yapacaksınız dedi. Adı "müşteri hizmetleri" olan bir birimde böyle bir hizmet verdiği için tüm Media Markt ailesine teşekkür ediyorum!

Akın 1.749 Okunma

Cevaplar

  • Akın26 Aralık 2014

    Müşteri hizmetleri ekibiniz bana sadece paketlemeyi siz yapacaksınız dedi. Öyle olduğunu bilseydim gerçekten de ürünü almazdım. Bir hediye paketi bile yapmaktan aciz mağazanızdan bundan sonra da alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Media Markt ın hadiye paketi yapacak bir elemanının olmaması da ayrı bir komedi! Mağazanızda yaşadığım olayın ardından çağrı merkezinize de "müşteri memnuniyetsizliğimi" bildirmiştim. Kayıt altına alınıyor nasıl olsa oradan da teyit edebilirsiniz!

  • Media Markt Temsilcisi24 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, Müşteri Hizmetleri ekibimiz, size konuyla ilgili bilgilendirme yapmıştır. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından büyük önem taşıyor. Teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön