Media Markt Hediye Paketi Yapmıyor.

Akın A. |

17.12.2014 de arkadaşıma hediye olarak Samsung Note 4 telefon satın aldım, telefonu alım sürecimde ilgili personellere hediye olduğunu ve paket yapılmasını istediğimi belirttim. İlgili personeller bana ödeme yapıldıktan sonra dışarıda bulunan müşteri hizmetlerinde paketleme ile ilgili arkadaşların yardımcı olacaklarını belirttiler.

Telefonu alıp kaskoda yaptırdıktan sonra ödemeyi yaptım ve müşteri hizmetlerine gittim. Müşteri hizmetlerinde ilgili arkadaşa durumu anlattım ve bana hediye paketini kendiniz yapacaksınız dedi. Adı "müşteri hizmetleri" olan bir birimde böyle bir hizmet verdiği için tüm Media Markt ailesine teşekkür ediyorum!

Etiketler :

Personel Davranışı Paketleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akın A.
  26 Aralık
  19:46

  Müşteri hizmetleri ekibiniz bana sadece paketlemeyi siz yapacaksınız dedi. Öyle olduğunu bilseydim gerçekten de ürünü almazdım. Bir hediye paketi bile yapmaktan aciz mağazanızdan bundan sonra da alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Media Markt ın hadiye paketi yapacak bir elemanının olmaması da ayrı bir komedi! Mağazanızda yaşadığım olayın ardından çağrı merkezinize de "müşteri memnuniyetsizliğimi" bildirmiştim. Kayıt altına alınıyor nasıl olsa oradan da teyit edebilirsiniz!

 • 24 Aralık
  17:58

  Sayın Yetkili,

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz, size konuyla ilgili
  bilgilendirme yapmıştır. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından büyük önem taşıyor.
  Teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500