Media Markt Hediye Kart Teklifinde Bulundu!

Serhan K. |

Media Markt'tan '' General Mobile Discovery '' Cihazını satın almış bulunmaktayım. Telefonu kullandıktan 3 ay sonra telefonun şarj problemi sorunu ortaya çıkmıştır. Bütün '' Discovery '' Sürümlerinde aynı sorun olduğunu biliyorum Telefon kaskolu olduğu için telefonu yapıp bana geri gönderdiler üzerinden 2 ay geçti ve tekrardan aynı sorundan dolayı arıza çıkarttı. Tekrardan Aydın -Forum Mağazanıza ürünü verdim üzerinden 8 gün geçti ve 9,30 civarlarında arandım ve telefonun pert olduğunu ve şarj soket problemini TELPA halledememiştir diyerek bana gülünç bir iade parası teklif edildi 457 TL para ve bu parayı hediye kartı olarak vereceklerini söylediler. Bunu asla kabul etmiyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Parapuan-Hediye Kuponu Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  10:22

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00