Media Markt Hediye Çekini İade Etmedi.

Edin N. |

Media Markt 200 liralık hediye çekimiz var. İnternet üzerinden cep telefonu satın alırken çeki kullanamadığımız için müşteri hizmetlerini aradık ve 'Alışverişinizi tamamlayın çek tutarı mağazadan iade edilecektir. ' şeklinde bir cevap aldık. Siparişi tamamlayıp mağazaya para iadesi için gittiğimizde paranın iade edilemeyeceğini söylediler.

Mağazada müşteri hizmetlerini tekrar aradık ve geri dönüş yapılacağını söylediler. Bugün cihaz kargoyla geldiğinde tekrar müşteri hizmetlerini aradık ve 'Yanlış bilgi verilmiş size. ' şeklinde bir cevap aldık. Bu neyin hediye çeki o zaman?

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu Personel Davranışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Kasım
  17:44

  Sayın Edin Nuray,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • Edin N.
  12 Kasım
  01:27

  Yapılan geri dönüşte herhangi bir çözüm sunulmamıştır.Şikayetimde belirttiğim 'Size yanlış bilgi verilmiş.' şeklindeki söylem yinelenmiş, bir özür dahi dilenmemiştir. Yanlış bilgi veren de media markt müşteri hizmetleri.

  Lütfen Media Markt müşteri hizmerlerine birşey danıştığında aldığınız bilginin doğruluğunu tekrar düşünün. Zira size yanlış bilgi verilmiş deyip hiçbirşey yokmuş gibi yola devam ediyorlar.

 • 11 Kasım
  19:18

  Sayın Edin Nuray,

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz, size konuyla ilgili
  bilgilendirme yapmıştır. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından büyük önem taşıyor.
  Teşekkür ederiz.

  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500