04 Nisan 2013

Media Markt Hasarlı Ürünün Değişimi Sevkiyat Bahanesiyle Yapılmıyor!

TV aldım, servis kurarken görmedik ama sonra kumanda algılamayınca baktım ekranın üstünde bir hata gördüm, dokunduğumda ekran içeriden çatladı! Hemen servisi aradım tespit edilmesini ve değişimini istedim. Genel merkezle yazışıyoruz diyerek beni 1 hafta boyunca oyaladılar. Sonra servis müdürü ile de görüştük fotoğraflarla servis belgesini inceledik darbe sonucu olduğu anlaşıldı elimizden bir şey gelmez dediler.

Yani sırf sevkiyatı benim yapmam bahanesi ile hasarlı ürünü değiştirmiyorlar. Sattıkları özel garantinin hiç faydası yok. Çok mağdurum ama hakkımı sonuna kadar arayacağım. Kurumsal olduğunu lanse eden bu mağazanın durumdan böylece savuşturmasına izin vermeyeceğim.

Göknil 117 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz , Yapmış olduğumuz görüşmede tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

  • Göknil 04 Nisan 2013

    Önemli bir duyuru ve uyarıdır; Ekstra 200 TL ödeyerek garanti ötesi hizmet satın almış olmama rağmen sorunuma çözüm üretilmemiştir. Media Markt'dan alışveriş yapacak herkese önemli bir tavsiyem olacak; satın aldığınız ürünü asla kendiniz taşımayın, diyelim ki kendiniz taşıdınız o zaman da asla söyledikleri gibi kutunun açılması ve kurulumu için markanın yetkili servisini beklemeyin, çünkü bu şekilde mağaza sorumluluğu üzerinden atmış oluyor. Siz açarsanız en ufak bir memnuniyetsizliğinizde ürünü beğenmediğinizi vb. söyleyerek 15 gün içinde iade etme veya değiştirme şansınız devam edecektir. Fakat servisi beklediğinizde üründen kaynaklanan bir hata olduğu bariz ve net bir şekilde ortada olsa bile, ürünü alıp incelemeyi göze almadıkları için sadece çekilen fotoğraflara bakarak; 1 YETKİLİ SERVİS; nakliyeyi siz yaptığınız için o sırada darbe görmüş olabileceği veya Media Markt'ın deposunda zarar görmüş olabileceği, 2 MEDIA MARKT; ürünü servis açtığı için ve sonrasında teknik servise alıp inceleyip hasar raporu tutmadığı bahaneleriyle ASLA sorumluluk almıyorlar. Ve maalesef bu rahatlıklarına ve suçu önce birbirlerine sonra da adeta bir günah keçisi gibi size atarak, sanırım çok kolay kazandığımızı düşündükleri paranın cebimizden çıkmasını, uğradığımız maddi, manevi zararı ve ürünün elimizde kalmasını kesınlikle umursamıyorlar. Şu günden itibaren çevremdeki tanıdığım tanımadığım herkesi bu konuda uyaracağım ve bir daha asla Media Markt'dan vdya Philips'ten alışveriş yapmayacağım. Bu uyarıma kulak vermenizi aynı duruma düşmemeniz için önemle rica ediyorum. Yasal olarak ben yine de elimden geleni yapacağım, ama olur da birşey ispat edemezsem de Media Markt ve Philips'in müşterisine olan bu sorumsuz ve güven sarsıcı davranışlarını bütün basılı ve dijital kanallar aracılığıyla duyuracağım. Benim canım yandıysa bu markaların da rahat rahat verdikleri vaatlerle satış yaptıktan sonra insanları yarı yolda bırakıp mağdur etmelerine izin vermeyeceğim.

  • Media Markt Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön