Media Markt Hasarlı Ürünü İade Kabul Etmemesi...

Omer K. |

GittiGidiyor mağazasından Arçelik 12210p mobil klima adlı ürün sipariş ettim. Sipariş kutu içerisinde elime ulaştı. Kurulum için Arçelik servisini çağırdığımda servis kutuyu açarak ürün kırık dedi ve kurulum yapmadı, aynı zamanda hasar tutanağı da tutmadı çünkü Media Markt bize bilgi vermedi açıklamasında bulundu. Media Markt sipariş iadesi kabul etmiyor. Kırık klima gönderip beni mağdur ettiler.

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  13:52

  Değerli Müşterimiz;

  Hasarlı ürünlerde kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. İnternet mağazamızdan alınan bilgi, siparişinize ait ürün için hasar tespit tutanağınızın bulunmaması sebebi ile iade talebinize onay verilmediği yönündedir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 23 Ağustos
  13:34

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri