27 Ağustos 2015

Media Markt Hasarlı Ürün Gönderdiler!

Media Markt internet üzerinden yaptığım alışverişte kargoyu tarafıma tam 15 gün sonra gönderdiler. iPhone 6 cep telefonu aldım. Bu sabah aldım ve açtığımda ekranın sağ tarafı fiziksel bir şekilde oynuyordu. Ürün ya teşhir ürünü ya da fabrika hatalı üründür.

Müşteri hizmetleriyle görüştüm ve ürünü hemen geri gönderdim. Kendileri bana ürün servise gönderilecek duruma göre tamir edileceğini söylediler. Böyle bir şey kabul etmeyeceğimi söyledim. Bana gönderilecekse sıfır hatasız ürün gönderilecektir. Parasını ödediğim ve sıfır olarak aldığım ürüne neden tamir ettireyim?
Hukuki olarak da tüm haklarımı arayacağım. Geç kargolama, mağduriyet vs. Her konuda hukuki yollara başvuracağım. Bilginize.

Emre 1.217 Okunma

Cevaplar

 • Emre02 Eylül 2015

  Ürünü iade ettim. Ancak para tarafıma hala yatırılmadı. Ben bankada yazılımcıyım. Media Markt firması bana 2-10 gün arasında yatırılacağını söylüyor. Böyle bir şey söz konusu olamaz. Alışveriş yaparken nasıl para anında hesabınıza aktarılıyorsa sizin iadeniz de bana anında aktarılmalıdır. Günlük olarak hesabımın iadelerini takip etmekteyim herhangi bir gelişme yok. Acilen paramı yatırmalısınız. 11 Ağustos'tan beri sizin firmanızla uğraşmaktan gerçekten yoruldum. Tüketici hakem heyetine de başvurdum. Mağduriyetimi sonuna kadar arayacağım. Zaten yeteri kadar suçlu durumdasınız.

 • Emre27 Ağustos 2015

  Burada klasik olmuş cevapları vermekten vazgeçin, telefonla arayınca da aynı cevapları veriyorsunuz. İş yapın çözüm üretin. Bozuk ürün göndermek nedir? Bir de servise göndereğim öyle mi? Öyle bir şey yok. Yetkiniz yetmiyorsa gidip şefinizle müdürünüzle görüşeceksiniz ve benim paramı geri yatıracaksınız. Bozuk ürününüzü de geri alacaksınız!

 • Emre27 Ağustos 2015

  Teknik servis onay vermezse bana bozuk ürün vereceksiniz yani öyle mi? Ben parasını ödediğim ve aldığım sıfır telefonu servise göndermem, göndermeyeceğim! Benim paramı yatırın acilen. Ürünü istemiyorum. Hukuki olarak da bu işin peşini bırakmayacağım. Suçlusunuz!

 • Media Markt Temsilcisi27 Ağustos 2015

  Sayın Yılmaz; Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade almakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade talebinde bulunabilirsiniz. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön