13 Şubat 2014

Media Markt Hala Cevap Vermedi.

Media Markt hala cevap vermedi. Ürün piyasada yok ürün tarafıma teslim edilmediği halde hala iade yapılmıyor. Banka ile irtibata geçip şüpheli alışveriş diye şikayette bulunduk Media Markt şiddetle kınıyorum. Konu ile ilgili geri dönüş yapılmıyor karşımızda muhatap bulamıyorsunuz.

Bu nasıl bir zihniyet nasıl kurumsal bir firma merdiven altı esnaf bile size taş çıkarır. Bakkaldan ekmek kötü diye almasam marketçi kapıma geliyor neden gelmiyorsunuz diye memnuniyetim adına sizden bir şey olmaz kredi kartım ile alışveriş yapılmış ve ürünü gidip başkasına teslim ediliyor ürün bana gelmedi. Hemen kredi kartıma iade yapılmasını istiyorum.

Sevda 62 Okunma

Cevaplar

  • Sevda 17 Şubat 2014

    taraıma dönüş yapılmadı bakanlığa şikayet edeceğim

  • Media Markt Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön