Media Markt Haksız Ücret Talebi!

Zeynep Ç. |

Kentpark Media Markt'ta 26 eylül iPhone 6 aldım alırken Media Markt'e ait olan 1 yıllık sigortanın zorunlu olduğunu ilettiler. Sigortayı istemediğimi ilettim zorunlu olduğunu ekstra ücretin olmayacağını ilettiler. Satış temsilcisinden defalarca ek ücret olmayacağı bilgisini aldım. Teli aldım çıktım.

Eve geldiğimde faturama baktım 220 tl Media Markt sigorta ücreti mevcut. 27 eylül günü tekrar Media Markt'a gittim olayı anlattım ücret ödemeyeceğimin söylendiğini ve yapılmasının zorunlu olarak söylediklerini ilettim. Satıştakiler kem küm etti. Yetkili istedim müdüre iademi istediğimi söyledim. Olamaz dedi. Satışçının kotasını doldurmak için yaptığı 220 tl lik haksızlığın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ek Garanti Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  11:16

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00