06 Aralık 2014

Media Markt Haklı İade Kabul Edilmiyor!

Media Markt Next Level Ankara mağazasından Breville bfp800 mutfak robotu aldım. Daha sonra ürünü aşırı ısınma ve yanık kokusu, bıçakların kapağı aşındırması sorunları ile mağazaya tamir edilmesi için teslim ettim. Yetkili servis 20 iş günü olan yasal süre geçtikten sonra ürünü tamir edildi diyerek geri gönderdi. 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği ürünün bedelinin iade edilmesini mağazadan talep ettiğimde bunun hakkım olduğu ancak mağaza prosedürleri gereği sadece Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurumun olumlu sonuçlanmasından sonra para iadesi yapılabileceği belirtildi. Ürünü teslim almadığım gibi çağrı merkezi geri dönülecek demesine rağmen haftalardır geri dönüş yapılmadı.

Kadir 434 Okunma

Cevaplar

  • Kadir26 Aralık 2014

    Mağazada yardımcı olunamadığı gibi konuyla ilgili ulaşan Media Markt destek ekibi mağazayla görüşüldükten sonra geri dönülecek bilgisini aktardığı halde herhangi bir geri dönüş olmadı.

  • Media Markt Temsilcisi06 Aralık 2014

    Sayın Kadir K. , Konu ile ilgili mağazamıza gitmeniz durumunda sizlere yardımcı olunacaktır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön