Media Markt "Gönderildi " Yazan Ürün Bugün Aramam Üzerine Kargoya Verildi.

Çağdaş Ç. |

03.08 tarihinde sanal mağaza üzerinden bir adet ürün siparişi verdim. Ürün bilgilerinde stoktan hızlı kargo yazıyordu. Sipariş sonrasında saat 19.00 gibi kontrol ettiğimde ürün gönderildi olarak görünüyordu. Normal şartlar altında bir aksilik olmadığı sürece ertesi gün kargo firması ürünü getiriyor. 2 gün geçmesine rağmen ürün gelmeyince bugün müşteri hizmetlerini aradığımda "ürün gönderildiğine dair herhangi bir bilgi yok talep oluşturuyorum. " dedi. 2 saat kadar sonra tekrar arandım ve görevli ürünün kargoya verildiğini söyledi. Böylesine büyük bir teknoloji ürünleri satan firmanın sistemi müşteriyi yanıltmak üzerine mi kuruludur? Bugün iletişime geçmesem ürünüm gönderilmeyecek miydi?

Etiketler :

Geç Teslimat Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağdaş Ç.
  06 Ağustos
  17:02

  Kargo firmasına teslim edilen tarih için kargo firmasının ekranını eklediğime göre ürünün kargoya verildiğini anlayabiliyorum. Şikayetim ürünün kargoya verilmemesi değil; ürünün "gönderildi" yazan tarihten tam iki gün sonra ve benim aramamdan sonra kargoya verilmesiydi. Soruma cevap alamadığıma göre ben aramasam ürün halen kargoya verilmeyecekti. Sistemde ki gönderildi yazısı tamamen müşteriyi yanıltmak üzere yazıyor.

 • 06 Ağustos
  13:47

  Sayın Çetin;


  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Yapılan kontrollerde siparişinizin kargo şirketine teslim edilerek adresinize gönderildiği görülmektedir. Aras kargo ile irtibata geçerek 5521058679606 takip numaralı kargonuz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kargo süreci ile ilgili kargo şirketi ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

  08502221500 numaralı mediamarkt.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri