Media Markt Goldmaster Uydu Alıcısı Hakkında!

F. Turgay S. |

Ankara Eryaman Optimum Media Markt'dan 22 Ağustos 2015'te aldığım Quantum uydu alıcısı HD kanallarında kesiklik yapıyor. Mağazaya verdim, 10 gün sonra Ayyıldız firmasından "arıza tespit edilemedi" diye geri geldi. Arıza devam ediyor. Yetkililerin benimle irtibata geçmesini rica ederim.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • F. Turgay S.
  17 Kasım
  01:32

  ben arızalı ürünü manavdan değil Media Markt 'dan aldım. sorunumu Media Markt mağazası çözmelidir. bana sağlam cihaz verip arızalı ürünü almalı ve sorununu ilgili firma ile Media Markt mağazası halletmelidir...

 • F. Turgay S.
  17 Kasım
  01:27

  Bunu kabul etmiyorum, arızalı cihazı alır denersiniz. Arızayı görünce aldığınız firmaya iade eder, tüketicinize sağlam ürün verirsiniz. Ticari etik bunu gerektirir. Ben sağlam cihaza arızalıdır demekten keyif mi alıyorum? Cihazı alıp ilgili ayyıldız a. ş. 'ne gönderdiniz, onlarda arıza tespit edilememiştir diye geri göndermişler, yOĞURTÇU yoğurdum ekşi der mi? (irsaliye No..: 019379), ama arıza devam ediyor? Tüketici heyetine mi başvurayım yoksa salak tüketici olarak kader mi diyeyim? Media Markt gibi kurumsal bir firmaya yakışıyor mu bu sorumsuzluk. tüketiciler Media Markt 'dan alışveriş yaparken dikkatli olsunlar!

 • 12 Kasım
  14:24

  Sayın Soysal;

  Ürünler, üretici firma tarafından kapalı kutu ve garantili olarak tarafımıza ulaşmaktadır. Oluşabilecek her türlü arızadan üretici firma sorumludur. Şikayetinizi üretici firmaya iletmeniz gerekmektedir.
  Şikayetinizi bizimle de paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz.

  08502221500 numaralı mediamarkt.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri