Media Markt Geç Teslimat Yapıyor.

Gülsüm A. |

Media Markt Outlet'in GittiGidiyor'da açtığı mağazadan Canon 650d fotoğraf makinesi aldım. Alışverişi 9 Şubat 2015'te yaptım. Eşimin doğum günü hediyesiydi. Ürün 10 gün oldu gelmedi. Defalarca telefon ettim. Her defasında kayıt oluşturduk yetkili size dönecek dediler fakat hiç kimse dönmedi. En sonunda isyan edip müdürlerini istediğimde bana ürünün stoklarında olmadığını, en erken 10 gün içinde gönderebileceklerini söylediler.

Eşimin doğum günü geçti beni mağdur ettiler ve telafi etmek için hiçbir çaba sarf etmediler. Teknosa en küçük hatasında hediye çeki veriyor. Bunlar neredeyse üstüne para isteyeceklerdi. 9 Şubat'ta verdiğim siparişi 25 Şubat'ta göndermişler. Çok mağdur ettiler beni.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülsüm A.
  25 Şubat
  14:38

  İlk sikayetimin üzerindeb 1 yıl geçti neredeyse. 1 yıl önce MediaMart geri aranacağımızı söyledi. Zannediyorum çok meşguller ki ozamanlar dogum yapmak üzereydim simdi bebegim 1 yaşına girecek hala ses çıkmadı. Güzel bir yıldırma politikası. Şahane bir hatanın sorumluluğunu alma hassasiyeti. Müşteri memnuniyetinize sağlık

 • 12 Mart
  15:58

  Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşarak detaylı bilgi vereceklerdir.
  İlginiz için teşekkür ederiz.

  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • Gülsüm A.
  11 Mart
  18:33

  Göndermiş olduğunuz cevap ne kadar çözümsüz ve hatalarınızı telafi etmekten ne kadar uzak olduğunu net bir şekilde göstermektedir. Benim talebim çok net. Bu gecikmeyi bana telafi etmenizi istiyorum. Bir hediye kuponu veya indirim çeki bile olsa bir telafi adımı atmanızı bekliyorum. Siz ise herhangi net bir icraatta bulunmuyorsunuz. Müşteri memnuniyeti dediğiniz şey nedir sizin tam olarak?

 • 10 Mart
  20:42

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • Gülsüm A.
  10 Mart
  16:57

  Ben defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Her seferinde kayıt oluşturduk size geri dönüş yapılacak denildi. Nihayet ürünümü 2 hafta sonra gönderdiler. Çünkü stoklarında yokmuş. Şimdi ürünü ben aldım almasına fakat bir doğum günü hediyesi olsun veya olmasın ben sizin stoklarınızda var olduğunu düşünerek alıyorum ve siz 2 hafta ürünümü göndermiyorsunuz. Geç gönderdiğiniz ürün için ise hiçbir telafide bulunmadınız. Telafi için bir zahmet siz beni arayın artık. Ben müşteri hizmetlerinizi arayıp kendi kendime konuşmak istemiyorum.

 • 27 Şubat
  14:38

  Sayın Gülsüm Alıcı;

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00