Media Markt Garantiye Verdiğim Cihaza Hasar Verildi.

Burak C. |

4 yıllık sigortalı bilgisayarımda bilmediğim bir nedenle (ş ve l) harflerinin bulunduğu yerde şişme meydana geldi. Temmuz ayında Media Markt Optimum AVM mağazasına ürünü teslim ettim. 17 Ağustos'ta ürünü teslim almaya gittim. Ürünü teslim alırken kontrol ettim ve farenin sağ ve sol tuşunun bulunduğu bölüm yerinden çıkmış ve çalışmıyordu.

Ben teslim ettiğimde öyle bir sıkıntısı da yoktu. Ürünü kabul etmedim ve tekrar gönderilmesini istedim. Ürünü tekrar gönderdiler. Bugün Optimum AVM şubesinden beni aradılar ve cihazınız perte çıktı tamiri mümkün değil size 700 TL'değerinde hediye çeki vereceğiz dediler. Hem cihaza kendileri hasar verdiler hem beni mağdur ediyorlar.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak C.
  21 Ağustos
  15:46

  Cihazımı garantiye verdikten sonra hasar açıldı. Bende kusur olmadığı halde faturayı bana kesiyorsunuz. Anlamıyorsunuz ya da ben anlatamıyorum. Ben bilgisayarımı istiyorum. Buna bir çözüm bulun. Sizin elinizde olan hasarın mağduru ben olmak istemiyorum.

 • 21 Ağustos
  10:46

  Sayın Coşkun;


  Yapılan kontroller de Garanti Ötesi Sözleşmesi yaptığınız görüntülenmektedir. Ürünün sağlıklı onarımı mümkün değil ise sigorta firmasının sözleşme kapsamında sunduğu, İlk 6 ay'da %70 ikinci 6 ay'da %60 oran ile ödeme yapılmaktadır.
  İki yıllık koruma paketinde; 3. altı ayda %50, 4. altı ayda %40 oranı ile ödeme yapılmaktadır.
  Sözleşme maddelerinde inceleyebilirsiniz.

  8502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

 • Burak C.
  20 Ağustos
  21:41

  Ayrıca verdikleri hediye çeki bozdukları bilgisayarımın değerinde bir bilgisayar bile etmez. Dalga geçer gibi...