21 Ağustos 2015

Media Markt Garantiye Verdiğim Cihaza Hasar Verildi.

4 yıllık sigortalı bilgisayarımda bilmediğim bir nedenle (ş ve l) harflerinin bulunduğu yerde şişme meydana geldi. Temmuz ayında Media Markt Optimum AVM mağazasına ürünü teslim ettim. 17 Ağustos'ta ürünü teslim almaya gittim. Ürünü teslim alırken kontrol ettim ve farenin sağ ve sol tuşunun bulunduğu bölüm yerinden çıkmış ve çalışmıyordu.

Ben teslim ettiğimde öyle bir sıkıntısı da yoktu. Ürünü kabul etmedim ve tekrar gönderilmesini istedim. Ürünü tekrar gönderdiler. Bugün Optimum AVM şubesinden beni aradılar ve cihazınız perte çıktı tamiri mümkün değil size 700 TL'değerinde hediye çeki vereceğiz dediler. Hem cihaza kendileri hasar verdiler hem beni mağdur ediyorlar.

Burak 1.128 Okunma

Cevaplar

  • Burak21 Ağustos 2015

    Cihazımı garantiye verdikten sonra hasar açıldı. Bende kusur olmadığı halde faturayı bana kesiyorsunuz. Anlamıyorsunuz ya da ben anlatamıyorum. Ben bilgisayarımı istiyorum. Buna bir çözüm bulun. Sizin elinizde olan hasarın mağduru ben olmak istemiyorum.

  • Media Markt Temsilcisi21 Ağustos 2015

    Sayın Coşkun; Yapılan kontroller de Garanti Ötesi Sözleşmesi yaptığınız görüntülenmektedir. Ürünün sağlıklı onarımı mümkün değil ise sigorta firmasının sözleşme kapsamında sunduğu, İlk 6 ay'da %70 ikinci 6 ay'da %60 oran ile ödeme yapılmaktadır. İki yıllık koruma paketinde; 3. altı ayda %50, 4. altı ayda %40 oranı ile ödeme yapılmaktadır. Sözleşme maddelerinde inceleyebilirsiniz. 8502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

  • Burak20 Ağustos 2015

    Ayrıca verdikleri hediye çeki bozdukları bilgisayarımın değerinde bir bilgisayar bile etmez. Dalga geçer gibi...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön