24 Eylül 2014

Media Markt Garantiye Gönderdiğim Üründen Haber Yok!

Tamir için garantiye verdiğim Lenovo marka bilgisayarımdan haber alamıyorum. 23 iş günü olmuş olmasına rağmen bilgisayarım gelmedi ve herhangi bir bilgilendirme de yapılmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda yetkili kişilere ulaşamıyorum ve bana söylenen tek şey beklemek zorunda olduğum. Bana 20 iş günü tamir süresini garanti eden firma Media Markt ve hala bilgisayarımdan haber yok. Konuyla ilgili mahkemelerde uğraşmak istemiyorum ama bu konuyu geçiştirmeye yönelik tavırları ve hala bir bilgi olmaması beni buna zorlayacak.

Şerif 200 Okunma

Cevaplar

  • Şerif'in Teşekkür Mesajı19 Haziran 2015

    Konu uzun bir sürenin ardından firmanın ilgisizliği maksimum seviyede de olsa çözüldü.

  • Şerif 24 Eylül 2014

    Aradığım zaman neden yetkili kimseye ulaşamıyorum? Söylenen tek şey beklemeniz gerekiyor. Çağrı merkeziniz ne iş yapıyor acaba? Henüz kendime konuyla ilgili olarak muhattap yetkili bir kişi bulabilmiş değilim.

  • Media Markt Temsilcisi24 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön