Media Markt Garantiye Gönderdiğim Sony Xperia T2 Ultra  Kullanılamaz Halde Geldi.

Hatime D. |

Cep telefonumun güç tuşunun kasma sebebiyle garantiye gönderdim. Daha sonra bana garanti dışı olduğunu, 300-400 TL arası masrafı olduğunu ve ücret gönderirsem yapılacağı söylendi, fakat telefonum kullanılabilir halde olduğu için reddettim ve telefonumu almaya gittim. Telefonumu almaya gittiğimde telefonum açılmadı. Şarjının bitmiş olabileceğini düşündük, fakat sorumlu ile şarja takip beklediğimiz halde açılmadı. Daha sonra bataryanın boşalmış olabileceğini söyledi. Telefonumu incelediğimde ise ses tuşunun yarısının olmadığını fark ettim (gönderirken çatlaktı, fakat hiçbir problem olmuyordu). Görevli bunun düşebileceğini, onların sorumsuzluğu olmadığını söyledi, fakat dediğim gibi telefonum kullanılamaz halde geri geldi.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  16:27

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetleriniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. Yetkili teknik servis kontrolü ile verilen kararlara müdahale edilememektedir. Yetkili teknik servis sürecinde ücret istenir ise ancak ücreti ödemeniz dahilinde işlem yapılabilmektedir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 11 Ekim
  10:10

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri