Media Markt Garantiye Giden Ürün Bozuk Halde Geri Geldi!

Gökhan S. |

Samsung marka harici HDD garantiye gönderdim. 1 ay sonra arızalı şekilde tekrardan geldi. Ürüne ne yapıldıpını da bilmiyoruz, şube herhangi bir evrak vermedi, onarım yapıldı denildi. Ürünün değişimini istiyorum. Garantili cihazın bir ay boyunca serviste test edilmez mi ya?

Aynı şekilde gelir mi böyle müşteri memnuniyeti olamaz. Aattıkları ürünün arkasında durmuyorlar arkadaşlar. Garanti veriyoruz diyorlar ama garanti sıfır ürünleri tekrar bozuk şekilde gönderiyorlar.

Etiketler :

Garanti Kapsam Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan S.
  11 Ağustos
  18:48

  Güzel söylüyor sunuz da saten cihaz bir ay boyunca teknik servisinizdey di neden o zaman ürünün hatasına bakılmadı bu kadarda başı boşluk olmaz ürün 1 ay serviste kalıyor veda arızalı şekilde yine geliyor bu şekilde garanti servisi olamaz bugün bu sıkıntıyla ben karşılaşıyosam sizden ürün alan herkes bu sıkıntıyı yaşıyor demektir yaptığınız reklamlara yazık

 • 11 Ağustos
  18:08

  Sayın Samanlı;

  Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade veya değişim almakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.

  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri